28 lipca 2018

Terapia sokowa – czas na zdrowie.

 

Soki ze świeżych owoców i warzyw są coraz bardziej popularne, tak samo, jak zdrowy tryb życia. Polacy uświadomiaja sobie, że od ich codziennej diety zależy wiele – ich zdrowie, uroda oraz samopoczucie. Terapia sokowa jest znakomitym sposobem na oczyszczanie organizmu, co pozwala nie tylko uzyskać zdrowie, ale również pozbyć się zbędnej wagi oraz wyregulować trawienie, twierdzą specjaliści z terapia sokowa opis szczegółowy . Dzięki terapii sokowej można pozbyć się zaparć, przykrego zapachu z ust, alergii pokarmowej oraz uzyskać wiele energii życiowej i sił. Kolejnym efektem terapii sokowej, który pokochają z pewnością wszystkie panie, jest zdrowy wygląd włosów, skóry oraz paznokci.

 

Jeżeli zaś czujesz zmęczenie i brak sił do czegokolwiek, soki również są dobrym i skutecznym rozwiązaniem. Istotne jest, żeby soki były świeże, wyciskane z owoców i warzyw najwyższej jakości, ekologicznych. Jednym z atutów terapii sokowej jest to, że jest to dieta bardzo prosta w przygotowaniu, wystarczy zakupić owoce, warzywa i dobrą wyciskarkę do soków.

 

Przygotowanie posiłków zajmuje zaledwie kilka minut i są one nie tylko wartościowe, ale również bardzo smaczne. W czasie oczyszczania sokami możesz poczuć osłabienie, brak sił, nudności – w ten sposób organizm pozbywa się toksyn.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *